Start sezonu 2016

Już jutro, 8 maja rusza sezon 2016 letniej ligi w Kołaczkowie. Nowy sezon, nowe niewiadome. Do faworytów całego cyklu rozgrywek trzeba zaliczyć oba zespoły z Sokolnik i Kołaczkowa. W gronie ośmiu drużyn jest również TEAM Krzywa Góra.

Dla naszego zespołu będzie to drugi sezon zmagań w lidze Kołaczkowskiej. Poprzedni rok nie był najgorszy w naszym wykonaniu zważając na fakt że dopiero debiutowaliśmy, lecz nie ma co szukać porównań z poprzednim sezonem. Skład personalny niemal całkowicie różni się od poprzedniego. Doszło kilku nowych zawodników oraz niestety nie udało się zatrzymać w naszych szeregach innych, taką stratą jest bezsprzecznie brak Maćka Szczublewskiego. Z nowych rzeczy to także nowy komplet strojów ufundowanych przez sołectwo z Krzywej Góry. Czy poziom gry będzie lepszy a wyniki bardziej zadowalające, tego nie wiemy. Na pewno zespół będzie bardziej zorganizowany przez co nie powinniśmy mieć problemów kadrowych podczas spotkań. A nasz cel na ten sezon, walka o środek tabeli oraz ustąpienie z funkcji dostarczyciela łatwych punktów.

Tak przedstawia się kadra na ten sezon:

1. Damian Wietrzyński (kapitan)
  2. Szymon Podkański (bramkarz)
  3. Nikodem Til
  4. Natan Magdziarz
  5. Paweł Pućka
  6. Eryk Bagrowski
  7. Mateusz Reliński
  8. Kamil Mielcarek
  9. Filip Książkiewicz (bramkarz)
  10. Filip Plichta