Gałęzewice - TEAM Krzywa Góra

Pierwsze spotkanie, pierwszy przeciwnik za nami jakim była drużyna Gałęzewic. I to właśnie oni lepiej weszli w ten mecz. Po kilku próbach strzelenia bramki udało im się zrealizować ten cel. Niestety dekoncentracja bramkarza miała na to duży wpływ bo strzał nie był groźny. Nie wiedzieć kiedy i dlaczego nagle przeciwnicy odskoczyli na trzy bramkową przewagę. Od tego momentu to my doszliśmy do głosu w tym spotkaniu. Jeszcze przed przerwą zdołaliśmy wyrównać na 3:3 gdzie wynik końcowy był kwestią nadal otwartą. Druga część meczu nie zaczęła się dobrze dla nas tracąc bramkę po rzucie wolnym. Przełomowym momentem spotkania było ukaranie naszego zawodnika czerwoną kartką po zagraniu ręką w polu karnym i podyktowanie rzutu karnego po którym później padł gol na 5:3. Z racji że mieliśmy jednego zawodnika na ławce rezerwowych, do końca musieliśmy grać bez możliwości odpoczynku. Brak sił i zmęczenie uniemożliwiło nam toczenia wyrównanego pojedynku, w efekcie czego straciliśmy jeszcze dwie bramki. W końcówce mieliśmy dwie dobre okazje żeby poprawić wynik lecz niestety nie udała nam się ta sztuka. Wygrana przeciwnika była zasłużona choć ‘’czerwień’’ zdecydowanie im w tym pomogła.

Gałęzewice – TEAM Krzywa Góra 7:3

Bramki: Szymon Podkański, Kamil Mielcarek, Damian Wietrzyński