Sokół Sokolniki - TEAM Krzywa Góra

Mecz pomiędzy Sokołem Sokolniki a TEAM Krzywa Góra kończyło II kolejkę sezonu. Zimny wiatr, opady deszczu nie sprzyjały w komfortowej grze. I choć Sokół to vice mistrz z ubiegłego sezonu, nie wyglądaliśmy wcale źle na ich tle. Początkowo to my więcej mieliśmy z gry co było efektem długiego utrzymywania się przy piłce. W pierwszej połowie mimo groźnych strzałów piłka nie chciała wpaść do bramki zatrzymując się na poprzeczce lub słupku. Jeszcze pod koniec połowy rywale przeprowadzili akcję która dała im prowadzenie. Druga połowa to powtórka z pierwszej w naszym wykonaniu. Krótko mówiąc znów obijana była konstrukcja bramki. Łącznie było ich pięć ( trzy poprzeczki i dwa słupki). Wyjście większą liczbą zawodników do ataku aby zdobyć upragnionego gola na 1:1 było wodą na młyn dla przeciwnika, który strzelił jeszcze trzy bramki. Podsumowując, zabrakło nam szczęścia tego dnia. Były okazje na wyrównanie i prowadzenie lecz los chciał inaczej, a taki scenariusz mógłby być zabójczy dla rywala z Sokolnik.

Sokół Sokolniki - TEAM Krzywa Góra 4:0