TEAM Krzywa Góra - Ferma Szafarek Zieliniec

W tej kolejce wszyscy zmagali się z jednym rywalem, gorączką która zniechęcała do grania. Meczem kończącym III kolejkę było spotkanie TEAM Krzywa Góra – Ferma Szafarek Zieliniec. Po raz pierwszy na mecz stawiliśmy się ze 100% frekwencją, która okazała się jakże potrzebna. Od samego początku dążyliśmy do jednego, zdobycia bramki. Ta sztuka udała się szybko a jeszcze przed końcem pierwszej połowy wyszliśmy na trzy bramkowe prowadzenie. Druga połowa to dalsza konsekwencja przyjętej taktyki czyli zdobywanie jak największej liczby bramek. Ostatecznie padło ich tylko pięć ponieważ bramkarz rywala jak zwykle nie zawiódł i pokazał klasę w kilku sytuacjach. Z przebiegu meczu szkoda tylko jednego, zagrania na zero z tyłu. Dwie stracone bramki w końcówce to efekt naszej dekoncentracji i zmęczenia. Trzy oczka zostają dopisane w pełni zasłużenie po dość jednostronnym pojedynku.

TEAM Krzywa Góra – Ferma Szafarek Zieliniec 5:2

Bramki: 2x Natan Magdziarz, Filip Plichta, Paweł Pućka, Mateusz Reliński