LZS Sokolniki - TEAM Krzywa Góra

To miały być dwie ciężkie kolejki. Tydzień temu mierzyliśmy się z mistrzem z ligi halowej a w tą niedzielę graliśmy z obecnym mistrzem ligi letniej, który do tej pory był nie pokonany. W skutek braków kadrowych graliśmy bez możliwości zmian a rywal stawił się w najmocniejszym składzie. Taki obrót spraw stawiał nas z góry na straconej pozycji i można było spodziewać się pogromu. Tak jednak nie było. Mimo że przeciwnik atakował my mądrze broniliśmy dostępu do własnej bramki wyprowadzając przy tym kontry. Końcowy wynik to 4:2 dla ekipy z Sokolnik ale mimo przegranej było to dla nas jedno z lepszych meczy w tym sezonie. Cieszy głównie dobra postawa defensywna która w poprzednim meczu praktycznie nie istniała.

LZS Sokolniki – TEAM Krzywa Góra 4:2

Bramki: Paweł Pućka, Damian Wietrzyński