K&L Gałęzewice z pucharem

Turniej o Puchar Wójta Gminy Kołaczkowo od samego początku nie był łaskawy dla zawodników wszystkich drużyn za sprawą wysokiej temperatury powietrza. Boisko gotowe, nastroje bojowe – pora na pierwszy gwizdek sędziego. W pierwszym spotkaniu mieli zmierzyć się zawodnicy gospodarzy oraz TEAM Krzywa Góra. Jak się okazało Gorazdowo miało ogromne problemy ze składem . Grając w 7 już przy nie korzystnym wyniku postanowili oddać cały turniej walkowerem. Szkoda bo turniej mógłby być o wiele ciekawszy. Następne spotkanie to potyczka pomiędzy For Linkiem Kołaczkowo a K&L Gałęzewice. Spotkanie było twarde z ciekawymi akcjami z obu stron. Ostateczny wynik to 1:1. W kolejnym meczu na plac boiska zameldowały się zespoły z Kołaczkowa oraz Krzywej Góry. Pomimo ogromnej przewagi na papierze mecz nie był jednostronny. Kiks obrońcy i FL wychodzi na prowadzenie. Radość nie trwała długo ponieważ po świetnym zagraniu Patryka Krzyżanowskiego i świetnym strzałem lobując bramkarza popisał się Maciej Szczublewski. Kolejna strata bramki i znów trzeba było odrabiać straty a dokonał tego Mariusz Bącler strzelając nieco przypadkową ale ładna bramkę. Po pierwszej połowie 2:2 z nadziejami na lepszy wynik. Wąski skład spowodował że nie mieliśmy już argumentów do gry z przodu i po równanym meczu przegrywamy. 4:2. Po włożeniu wszystkich sił w poprzednie spotkanie czekał nas ciężki mecz z ekipą K&L. Efekt kontuzji stopera oraz wyjazd lewego obrońcy drużyny całkowicie pozbawiło nas szans na stawienie oporu przeciwnika. Wysoka wygrana dała tytuł właśnie zawodnikom z Gałęzewic. Z przekroju całego turnieju był zasłużony rezultat. Nam przypadło III miejsce oraz ambicje na kolejne takie rozgrywki. Gratulujemy chłopakom z Gałęzewic i życzymy kolejnych dobrych wyników.

Klasyfikacja końcowa:

1. K&L Gałęzewice