Dobry początek

Druga kolejka drugiej rundy ligowych zmagań choć dla nas to dopiero pierwsze spotkanie, ponieważ drużyna ze Strzałkowa z którymi powinniśmy zagrać w pierwszej kolejce wycofała się. Dodatkowy tydzień odpoczynku jak się później okazało dobrze wpłynął na nasz zespół. Warto dodać że dzisiaj wszystkie drużyny musiały się zmagać z trudnymi warunkami atmosferycznymi. Tyle wstępu, przejdźmy do meczu w którym mierzyliśmy się z Szafarkiem Zieliniec. Pierwsze minuty trochę niemrawe i Zieliniec wychodzi na jedno bramkowe prowadzenie. Wejście na murawę lekko spóźnionego w tym dniu napastnika naszego zespołu całkowicie odmieniło grę ofensywną. Efekt : asysta i 4 bramki mówią za siebie. Chłopaki z Zielińca mieli swoje lepsze i gorsze okazję na strzelenie gola ale końcowy wynik można uznać za sprawiedliwy. Wynik dobry choć to jeszcze nie to czego byśmy chcieli w rozgrywaniu piłki i w następnych spotkaniach o taki rezultat będzie nie zwykle trudno aczkolwiek w bieżącej kolejce padło kilka niespodziewanych wyników co pokazuję że każdy może pokonać każdego.

TEAM Krzywa Góra - Szafarek Zieliniec 5:1

Bramki: Kamil Walczak, 4x Maciej Szczublewski